Data dodania: 2024-01-29
Stanowisko:

Wykładanie towaru w markecie spożywczym Ochota

Lokalizacja:
Warszawa
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Wykładanie towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Obsługa wózka paletowego
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Chęć do pracy, sumienność
  • Dyspozycyjność
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • System wypłat na żądanie - sam decydujesz kiedy oraz ile wynagrodzenia chcesz wypłacić
  • Dostęp do dedykowanej aplikacji umożliwiającej wypłatę do wynagrodzeń, podgląd grafików oraz rejestrację czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 30/h brutto
  • Bezpłatne szkolenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, kiedy chcesz pracować pracować, dzięki temu pogodzisz pracę w Work&Profit z innymi obowiązkami
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Strefę licytacji z atrakcyjnymi nagrodami dla pracowników

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt pod numerem 782-877-787

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html