Aktualności

Ankieta dla pracodawców od naszego partnera Aplikuj.pl

Czy zastanawiał*ś się, jak Twoja firma postrzega dorabianie do etatu? Jakie są najczęstsze opinie pracodawców na ten temat? Nasz partner, Aplikuj.pl, chce poznać Twoje zdanie i doświadczenia! Dlaczego warto wziąć udział w ankiecie dotyczącej dorabiania do etatu? Podziel się swoją opinią i pomóż nam zrozumieć perspektywę pracodawców na temat dorabiania do etatu. Otrzymaj dostęp do raportu, […]

Czytaj więcej

W dniu 04.06.2024 R. infolinia jest nieczynna

Uprzejmie informujemy, że w dniu 04.06.2024 r. infolinia jest nieczynna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu jutro. Dziękujemy za zrozumienie.

Czytaj więcej

W dniu 31.05.2024 r. administracja będzie nieczynna

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.05.2024 r. administracja będzie nieczynna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu w innym terminie. Dziękujemy za zrozumienie.

Czytaj więcej

Praca dodatkowa dla maturzystów i studentów: idealne rozwiązanie na wakacje

Dlaczego maturzysta i student powinien podjąć pracę dodatkową? Okres wakacyjny to doskonały czas dla maturzystów i studentów, aby podjąć pracę dodatkową, dorywczą lub tymczasową. Tego rodzaju zatrudnienie nie tylko pozwala na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, ale również stanowi świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Praca jako kasjer, w magazynie, przy wykładaniu towaru czy inwentaryzacjach to […]

Czytaj więcej

Do dnia 05.05.2024 r. administracja będzie nieczynna

Uprzejmie informujemy, że do dnia 05.05.2024 r. włącznie administracja będzie nieczynna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do kontaktu w innym terminie. Dziękujemy za zrozumienie.

Czytaj więcej

Work&Profit partnerem Aplikuj.pl

Cieszymy się, że możemy ogłosić nasze partnerstwo z portalem Aplikuj.pl! Razem przygotowaliśmy raport, który skupia się na temacie rozmów o wynagrodzeniu nie tylko podczas procesu rekrutacji. Zachęcamy do zapoznania się z raportem „Czy potrafimy rozmawiać o pieniądzach z pracodawcą?” i wyciągnięcia cennych wniosków dotyczących rozmów kwalifikacyjnych i negocjacji płacowych.

Czytaj więcej
Starsze wpisy