Data dodania: 2024-03-26
Stanowisko:

Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym – Miechów

Lokalizacja:
Miechów
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o porządek na magazynie
  • Przyjmowanie dostaw
  • Obsługa wózka transportowego dolly
  • Przywożenie, wywożenie, załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Dyspozycyjność we wtorki i piątki 5:00-10:00
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Ze względu na charakter pracy bardzo mile widziani mężczyźni

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 27,70 zł brutto / h
  • Bezpłatne pakiety szkoleń
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Możliwość stałej współpracy
  • Strefę licytacji z atrakcyjnymi nagrodami dla pracowników

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem:

782 787 088 SMS O TREŚCI 'MIECHÓW DOSTAWA + IMIĘ'
782 878 808 SMS O TREŚCI 'MIECHÓW DOSTAWA + IMIĘ'

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html