Data dodania: 2024-03-15

Pracownik sklepu (kasjer i wykładanie towaru) Opole/książeczka san.

Lokalizacja:
Opole
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zadami
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa terminala płatniczego
  • Wykładanie towaru
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Chęć do pracy, sumienność
  • Dyspozycyjność
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 28,50 zł brutto/h
  • Bezpłatne szkolenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, kiedy chcesz pracować pracować, dzięki temu pogodzisz pracę w Work&Profit z innymi obowiązkami
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Strefę licytacji z atrakcyjnymi nagrodami dla pracowników

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt pod numerem 693-406-881

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html