Data dodania: 2024-03-25

Mobilny samodzielny wykonawca inwentaryzacji stacji paliw Toruń

Lokalizacja:
Toruń
Opis stanowiska:

Zadania:

  • Inwentaryzacja środków trwałych stacji paliw (głównie meble i sprzęt IT)
  • Praca na kolektorze danych
  • Oklejanie środków trwałych etykietami kontrolnymi

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Wysoka kultura osobista, rzetelne podejście do pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Pracowitość oraz zaangażowanie w przydzielone zadania
  • Dostępność w terminie: od 8.04 przez 11-13 dni roboczych w godz. 8 do 16
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski (wyjazdy na trasy w różne rejony Polski - opcjonalnie możliwość wyboru konkretnych tras)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie osoba powyżej 26 r. ż 28,40 zł brutto / h, osoba ucząca się poniżej 26 r. ż 27,70 zł brutto/h
  • Bezpłatne pakiety szkoleń
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu
    wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Przyjazną atmosferę
  • Zwrot kosztów za nocleg i paliwo 1,15zł/km (na podstawie kilometrówki)
  • Strefę licytacji z atrakcyjnymi nagrodami dla pracowników

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 726 878 088

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl,
telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.