Data dodania: 2024-03-29
Stanowisko:

Asystent projektanta wnętrz Bielsko-Biała

Lokalizacja:
Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • Wsparcie głównego projektanta wnętrz w codziennych zadaniach
  • Przygotowywanie wizualizacji i planów aranżacji wnętrz
  • Doradztwo klientom w wyborze materiałów i produktów
  • Utrzymanie porządku w bróbniku materiałów i katalogach produktów
  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w projektowaniu wnętrz
  • Znajomość programów projektowania
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Kreatywność i dobre oko estetyki
  • Umowa cywilnoprawna (praca tymczasowa) na okres 1 miejąca (możliwość zatrudnienia na um. o prace po okresie próbnym)
  • Stawkę godzinową 28,00 brutto
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 782-787-807

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html