Uruchamiamy Strefę licytacji nagród, bo stała współpraca się opłaca

2022-12-13

Gwarantujemy, że praca z nami to same Profity, a stała współpraca po prostu się opłaca!

Już od stycznia, poza wypłatą i premią, możesz zgarnąć atrakcyjne nagrody. I to zupełnie za darmo, a bonus wybierasz sobie sam_a.

Wymyśliliśmy dodatkowy sposób na to, żeby docenić naszych stałych pracowników. Uruchomiliśmy zupełnie nowy program „Strefę licytacji”, w którym możesz wybrać dla siebie ciekawe nagrody. A wśród nich m.in. vouchery na weekend we dwoje, bony podarunkowe do różnych sklepów, bilety do kina i na koncerty… I wiele, wiele innych.

Co zrobić, żeby wziąć udział w Strefie licytacji?

Strefa licytacji nagród

1. Zbieraj Profit punkty

Już „na start” otrzymasz 50 punktów, a za każdą przepracowaną godzinę dostaniesz 1 punkt. Za zmiany w weekendy i święta, a także zaangażowanie możesz otrzymać punkty premiowane. Będziemy mnożyć liczbę przyznanych Profit punktów:

  • za wszystkie soboty, niedziele pracujące, dni ustawowo wolne od pracy oraz Wigilię i Sylwestra mnożnik wynosi 10,
  • za realizację domówionych godzin, które wykraczają poza ustalony grafik, mnożnik wynosi 7.
2. Licytuj się z innymi
Wejdź do Strefy licytacji i zobacz, jakie nagrody na Ciebie czekają. Wybierz, co Cię interesuje i zawalcz o nie z innymi pracownikami – licytuj, co zechcesz! To nic nie kosztuje, ponieważ grasz zebranymi Profit punktami.
Strefę  licytacji znajdziesz na swoim Koncie Pracownika: tutaj.

3. Zgarnij nagrodę
Jeżeli nikt Cię nie przelicytował, to nagroda jest Twoja! Ktoś postawił na wygraną więcej punktów? Nic nie szkodzi, bo licytacje nigdy się nie kończą. Odwiedzaj Strefę licytacji częściej!

Dołącz do nas już dzisiaj – znajdź swoje pierwsze zlecenie – zobacz Oferty pracy. Zarabiaj i… zdobywaj wybrane przez siebie nagrody. Licytacje ruszają w styczniu 2023 r., a punkty możesz zacząć zbierać już dzisiaj.

Współpracujemy od dawna? Pssst… Zadzwoń do swojej Koordynatorki i zapytaj, czy nie ma dodatkowych zmian, za które możesz otrzymać ekstra Profit punkty 😉