Data dodania: 2022-04-22
Stanowisko:

Rozładunek towaru CIESZYN

Lokalizacja:
Cieszyn
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Rozpakowywanie skrzynek z chemią
  • Wykładanie i ekspozycja towarów na półkach
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Sprawność fizyczna
  • Dyspozycyjność w soboty od 8:00 do 12:00
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Mile widziane posiadanie ks. sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa),
  • Wynagrodzenie 22 zł brutto/h wypłacane w systemie tygodniowym
  • Profesjonalną opiekę koordynatora,
  • Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.

Aplikuj wypełniając formularz aplikacyjny lub wysyłając wiadomość SMS o treści "Cieszyn-Towar" na numer: +48 695 647 618

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej - pełną treść klauzuli mogą państwo przeczytać na: