Data dodania: 2022-07-30
Stanowisko:

Pracowników na wykładanie towaru/dostawy zmiany nocne-Mokotów!

Lokalizacja:
Warszawa
Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przyjmowanie dostaw i rozkładanie na półki .

Wymagania:

• Ukończone 18lat

• Komunikatywność i kultura osobista

• Schludny wygląd, chęci do pracy.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową- umowa zlecenie

• Wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniowej, stały grafik

• Stawka 23-24 zł brutto/h

• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu

• Profesjonalne wsparcie Koordynatora

• Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 665-777-525.

www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.