Data dodania: 2021-11-29
Stanowisko:

Pracownik pomocniczy przy produkcji wyrobów garmażeryjnych

Lokalizacja:
Bystra
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych
  • Paczkowanie wyrobów garmażeryjnych
  • Krojenie, ważenie składników,
  • Porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Ukończone 18lat
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna -warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku godz. 6-14, 13-21

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 885-777-808, 695-647-618, 726-479-282

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta@workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html