Data dodania: 2022-04-11
Stanowisko:

Pracownik biurowy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:
Bielsko-Biała
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie rozliczeń tygodniowych
  • Opieka nad dokumentacją biurową
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów firmowych
  • Planowanie zadań i terminowe rozliczanie się z ich wykonywania przed osobą zlecającą.

Wymagania:

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Status ucznia/studenta
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Samodzielność w codziennych działaniach

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy (dbałość o szczegóły, skrupulatność, dokładność )

  • Doświadczenie w podobnej pracy

  • Pracowitość oraz zaangażowanie w przydzielone zadania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie !
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html