Data dodania: 2021-12-01
Stanowisko:

Pracownik biurowy/Obsługa recepcji

Lokalizacja:
Bielsko-Biała
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

• Wprowadzanie danych do systemu
• Odbieranie telefonów

• Podsumowywanie zamówień
• Współpraca i wsparcie z innymi działami firmy

• Obsługa drukarki i kasy fiskalnej

Wymagania:

• Komunikatywność
• Dokładność i zaangażowanie
• Sumienność i rzetelność

- Mile widziany status ucznia/studenta

- Dyspozycyność od poniadziałku do soboty

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną (praca tymczasowa)
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Możliwość rozwoju

Prosimy o przesłanie aplikacji lub zgłoszenie się przez formularz.

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.
Szczegółowe informacje: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html