Data dodania: 2022-04-19
Stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja:
Radom
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  1. Obsługa komputera, w tym obsługa wewnętrznych platform i programów z branży HR.
  2. Sporządzanie zestawień według wytycznych.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat.
  • Komunikatywność i zaangażowanie.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Status ucznia/studenta mile widziany.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną.
  • Stałe miejsce pracy w biurze przy ul. Żeromskiego w godzinach dostosowanych do dyspozycyjności pracownika.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Odpłatne szkolenie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 885 777 044

www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.