Data dodania: 2022-06-30
Stanowisko:

Pracownicy fizyczni do prac porządkowych w ogrodach – praca sezonowa OD ZARAZ

Lokalizacja:
Jaworze
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Porządkowanie ogrodów
  • Koszenie traw, gospodarowanie terenu
  • Budowanie terenu
  • Realizacja projektów architektury przestrzenii

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziany status ucznia/studenta
  • Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • Sprawność fizyczna, pracowitość, uczynność, dokładność
  • Chęć do pracy i motywacja

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa) przez pierwsze 7 dni próbne, następnie umowa o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie od 23,60-26,75zł brutto/h wypłacane w terminie,
  • Profesjonalną opiekę koordynatora,
  • Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.