Data dodania: 2022-10-26
Stanowisko:

Mobilny pracownik zatowarowania sklepu

Lokalizacja:
Kraków
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Wykładanie towaru
  • Dbanie o ekspozycję towaru wg ustalonych norm
  • Obsługa skanera
  • Inwentaryzacja towaru
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Rozliczenie kosztów delegacji
  • Nocleg przy wyjazdach powyżej 100 km
  • Obiady w miejscu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 23,00-25,00 zł brutto / h
  • Wynagrodzenie wypłacane w ciągu tygodnia od daty zakończenia zlecenia
  • Możliwość stałej współpracy
  • Bezpłatne pakiety szkoleń
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Przyjazną atmosferę i świetny zespół motywujący do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o wysłanie CV na adres: zgloszenia@wpgroup.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Administratorem danych jest Work & Profit Group Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej.

Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email: poczta[at]wpgroup.pl, formularz kontaktowy pod adresem wpgroup.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora ul. 11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała.

Pana/Pani dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu bieżącej rekrutacji lub w celu przedstawiania kolejnych ofert współpracy.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.wpgroup.pl/klauzula-informacyjna/