Data dodania: 2021-11-27
Stanowisko:

Kasjer/Sprzedawca Warszawa sklep spożywczy

Lokalizacja:
Warszawa
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

• Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami
• Obsługa kasy

Wymagania:

• Ukończone 18lat
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Komunikatywność i kultura osobista
• Schludny wygląd
• Pozytywne nastawienie
• chęć do pracy zmianowej również w weekendy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa),
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
• Wynagrodzenie 19-20zł na godz. plus premie
• praca zmianowa
• Bezpłatne szkolenia,
• Profesjonalną opiekę koordynatora,
• Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerami: 885 777 272

www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.